Tugiisikuteenus

 

Mis on tugiisikuteenus?


Tugiisikuteenus on kriisitoetus, ajaliselt määratletud , teatud olukordadega kaasnev abi. Siin algab tegevus kriisiolukorras ja tugiisiku vajaduse konstateerimisest selles olukorras. Seejärel edeneb protsess kontaktisikute kaudu tugiisikute ja abivajaja koostegevuseni. On võimalik, et tööprotsess saab alguse abivajaja enese või tema perekonna initsiatiivist. Ka sel juhul liigub teave kontaktisikute kaudu, sest neil on info võimalike tugiisikute kohta.

Saanud teate, läheb tugiisik abivajajaga kohtuma. Kohtumisel selgub, kas osapooled soovivad suhelda, kas nad inimestena on sobivad või ei. Kui kontakt tekib, algab tegevus ja protsess areneb edasi.

Reeglina vormistatakse kolmepoolne leping, kus poolteks on abivajaja, tugiisik ja kohaliku omavalitsuse esindaja. Leping sisaldab väga täpselt kokkulepitud eesmärke ja poolte kohustusi, olles seega arusaamatuste vältimiseks hädavajalik...
Tegevuse sisu kujuneb välja vastavalt olukorrale. See võib olla ainult vestlus, teatud asjade korraldamine või näiteks olukorra määratlemine, aga ka mõningate tegevuste koos sooritamine. Iga suhte puhul on sisu unikaalne ja kordumatu.
Osutame lastega peredele tugiisikuteenust vastavalt teenuse kirjeldusele.


Saame aidata: 

kui vajate abi lastega seotud probleemide lahendamisel abi

kui palgast palgani on keeruline toime tulla
kui tundub, et elu on viltu läinud

kui pisimured takistavad elada

kui tundub, et oled päris üksi

kui rahast ei jätku vajalike asjade ostmiseks


ÄRA JÄÄ OMA MUREGA ÜKSI - PÜÜAME KOOS LAHENDUSE LEIDA!


 

 

Viimased uudised 21. veebruar - Кафе эстонского языка - Tapa Õuna 15 Языковое кафе служит опорой для самостоятельного изучения языка, а также предоставляет возможность его практики тем, кто желает говорить на эстонском языке, а именно: пополнять свой словарный запас, упражняться в самостоятельном изучении, также в свободной обстановке общаться с участниками кафе на будничные темы.
https://www.integratsioon.ee/ru/kafe-estonskogo-yazyka

Как зарегистрироваться в языковое кафе?

Для того, чтобы упростить формирование групп, просим заполнить анкету или написать на адрес info@integratsiooniinfo.ee

Встречи языковых кафе возобновятся в марте 2020 года. С расписанием будет возможно ознакомиться скоро.


 

Деятельность осуществляется в рамках финансируемого из средств Европейского социального фонда проекта 2014-2020.2.06.004005006.01.15-0001 «Деятельность, поддерживающая интеграцию в эстонском обществе» .   pilt 3