Projekt:
MTÜ Tapa Vabatahtlike Tugikeskuse kommunikatsioonialase teadlikkuse tõstmine
Sihtasutus Kodanikuühiskonna Sihtkapital toetab MTÜ Tapa Vabatahtlike Tugikeskuse projekti "MTÜ Tapa Vabatahtlike Tugikeskuse kommunikatsioonialase teadlikkuse tõstmine" 5 572, 12 eurot.
Projekti eesmärk on tõsta organisatsiooni kommunikatsioonialast võimekust, et tagada hästi toimiv sisekommunikatsiooni süsteem liikmete paremaks kaasamiseks ja luua ühendusest avalikkusele suunatud läbipaistev, meedias nähtav, positiivne ja usaldusväärne kuvand. Projekti tulemusel koostatakse kommunikatsioonikava, mille koostamisele kaasatakse lisaks oma liikmeskonnale ka partnereid, toetajaid ja sihtgrupi esindajaid, kellele ühenduse tegevused on suunatud. Tulemuste saavutamiseks viiakse läbi rida koolitusi, koosolekuid ja ümarlaudu – projekti tulemusi tutvustatakse lõpuseminaril. Projekti käigus jälgitakse tagasiside kogumise abil süsteemi toimivust, vajadusel korrigeeritakse ning tagatakse tulemuse jätkumine peale projekti lõppu sellega, et muudetakse see pidevaks tegevuseks.
Projekti kestvus 01.04.2013 - 31.03.2014
PROJEKTI TEGEVUSED
Projekti „MTÜ Tapa Vabatahtlike Tugikeskuse kommunikatsioonialase teadlikkuse tõstmine“ raames
viidi läbi küsitlus projekti „MTÜ Tapa Vabatahtlike Tugikeskuse kommunikatsioonialase teadlikkuse tõstmine“ raames viidi Tapa valla elanike seas läbi tänavaküsitlus, MTÜ Tapa Vabatahtlike Tugi- keskuse teadlikkuse ja üldise suhtumise osas vabatahtlikusse töösse.
Projekt "MTÜ Tapa Vabatahtlike Tugikeskuse võimekuse tõstmine"
Kodanikuühiskonna Sihtkapital toetab MTÜ Tapa Vabatahtlike Tugikeskuse projekti "MTÜ Tapa Vabatahtlike Tugikeskuse võimekuse tõstmine" kogusummas 7 936, 30 eurot.
Projekti eesmärk on tõsta MTÜ Tapa Vabatahtlike Tugikeskuse juhtimis- ja arengusuutlikkust. Projekti tulemusel kasvavad ühenduse juhtide oskused meeskonnatöö korraldamisel ning uuendatud arengukava on pikaajalise tegevuse aluseks. Projekti käigus kaasatakse ühenduse liikmed ja vabatahtlikud ning kõik huvigrupid, kellele on ühingu tegevuse tulemused olulised – kohalikud omavalitsused, piirkonnas lastega peredele teenuseid osutavad ühendused ja teenuste tarbijad e. kasusaajad. Projekti käigus toimub arengukava uuendamise protsess, juhtimisprintsiipide kirjeldamine ja korraldamine ning tulemuslikkuse hindamise indikaatorite väljatöötamine ning süsteemi loomine.
Projekti kestvus 01.03-31.12.2013
PROJEKTI TEGEVUSTEST
08-09.august 2013 toimusid MTÜ Tapa Vabatahtlike Tugikeskuse esimesed suvepäevad.
08-09.august 2013 toimusid Kadrina vallas Õnnela Külalistemajas meie MTÜ esimesed suvepäevad. Suvepäevadel osalesid MTÜ liikmed, vabatahtlikud ja meie koostöö- partnerid.
Ürituse raames toimus koolitus „ Praktiline võrgustikutöö“, töötoad arengukava uuendamisest ja arengukava mõjuindikaatorite koostamisel ning ajurünnakud uute projektiideede osas. Samuti toimusid toredad ühisüritused, mis meid veel rohkem koostööle motiveerisid.
Koolitusmaterjalid on kättesaadavad siin...ja siin
MTÜ juhatus tänab kõiki, kes leidsid aega meiega suvekoolis ühineda.
Osalemine projektis
![]() |
SA Dharma vabatahtlike pere tugiisikute tugivõrgustiku arendusprojekt
Toimumisaeg: veebruar 2011-märts 2012 vaata kogu projekti sisu:http://www.dharma.ee/?pid=483&lang=2
Antud projektis tegevuste kasu organisatsioonile:
Projekt Tugiisiku baaskoolitus2010- 2011, 2012 SA Dharma partnerina
- tugiisikute koolitusel osalejate komplekteerimine
- koolituse läbinud tugiisikute praktika korraldamine Lääne-Virumaal
- koolitatud tugiisikute tööle rakendamises osalemine
Praktikakohad: Tapa, Tamsalu, Kadrina vald ja Rakvere linn
Projekt Koostöö=Lahendused (Euroopa Sotsiaalfond (2009-.2012)
- osalemine teenuse kirjelduse väljatöötamisel
- projekti elluviimine
- jätkusuutlikkuse tagaja teenuse pakkuja ja arendajana
- vabatahtlik töö
Projektis pakuti lastevanemate tugigrupi teenust Tapa, Tamsalu, Kadrina, Väike-Maarja vallas ja Sillamäe linnas. Samuti töötasid eneseabigrupid. Loe lisaks Tapa Valla ajalehest artiklit "Koostöö=Lahendused" või laadi alla artikkel Koostöö=Lahendused.
Tehtud projektid
- Osalemine sisulise töö läbiviijana projektis TugiisikuteTugivõrk-Vabaühenduste Fond (2008-2010)
- Hoolida-õigus või kohustus? KÜSK (2008-2010)
- koostööleping Swedbank AS-ga, teenus Swedbanki klientidele majanduslike kohustustega toimetulekul,( 2010.a.)
Viimased uudised | 08. detsember - Projekt "Kogukonnas elamise teenuse käivitamine Lääne-Virumaal" sai rahastuse |